Оплата замовлення - не як купівля, а як переказ на картку.
Вітаємо,Анатолій! Нажаль це від нас не залежить,такі правила встановлює пром. Нам дуже шкода, що Вам не вдалося здійснити покупку
Вітаємо,Інно! Ми дуже вдячні за відгук, будемо раді бачити Вас ще у нашрму магазині!
Оплата замовлення - не як купівля, а як переказ на картку.
Вітаємо,Анатолій! Нажаль це від нас не залежить,такі правила встановлює пром. Нам дуже шкода, що Вам не вдалося здійснити покупку
Вітаємо,Інно! Ми дуже вдячні за відгук, будемо раді бачити Вас ще у нашрму магазині!