Прийом замовлень та повідомлень на вихідні не працює. Напишіть нам повідомлення (наприклад: вайбер, смс) на телефонний номер +380951580353 і ми обов'язково відповімо Вам.
SWEETFOOD інтернет магазин
+380 (95) 158-03-53
+380 (50) 318-17-78
+380 (93) 091-05-85
Відгуки про компанію SWEETFOOD інтернет магазин
Ірина П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олена З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже гарний крем. Беру не вперше. Гарне обслуговування, швидка доставка. Молодці , дякую вам ! Магазин рекомендую!!!
Егор И.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Доброго здоровья добрым людям! Оплатили доставку в Херсон.
Коментар продавця
Вітаю, Єгоре! Ми дуже вдячні Вам за відгук, це дуже важливо для нас. Будемо раді бачити Вас ще у нашому магазині! Гарного дня!
Коментар продавця
Вітаю, Єгоре! Ми дуже вдячні Вам за відгук, це дуже важливо для нас. Будемо раді бачити Вас ще у нашому магазині! Гарного дня!
володимир р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
ЛАРИСА Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
ВІтаю,Ларисо! Ми дуже вдячні Вам за відгук та дуже раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів) Гарного дня!
Ирина Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Велике дякую, все на вищому рівні
Вікторія Ю.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
НАТАЛЬЯ С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
алексей к.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ирина Р.
Відмінно
Магазин супер! Продавець ввічливий і уважний. Швидко зв'язались, швидко відправили.. Дуже рекомендую!
Дуже гарний крем. Беру не вперше. Гарне обслуговування, швидка доставка. Молодці , дякую вам ! Магазин рекомендую!!!
Доброго здоровья добрым людям!
Оплатили доставку в Херсон.
Вітаю, Єгоре! Ми дуже вдячні Вам за відгук, це дуже важливо для нас. Будемо раді бачити Вас ще у нашому магазині! Гарного дня!
Вітаю, Єгоре! Ми дуже вдячні Вам за відгук, це дуже важливо для нас. Будемо раді бачити Вас ще у нашому магазині! Гарного дня!
ВІтаю,Ларисо! Ми дуже вдячні Вам за відгук та дуже раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів) Гарного дня!
Велике дякую, все на вищому рівні
Магазин супер! Продавець ввічливий і уважний. Швидко зв'язались, швидко відправили.. Дуже рекомендую!